.

.

Адвокатско Хривнија Синџир Злато Црна Тон Намали Двојно Намалување на Rombo Линк 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит трговија на Големо 10мм LHB413

Адвокатско Хривнија Синџир Злато Црна Тон Намали Двојно Намалување на Rombo Линк 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит трговија на

DEN 319.20
DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Должина:
7inch 18cm, 8inch 20cm, 9inch 23cm, 10inch 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
LHB413
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Davieslee
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Топло Prompt:
Вистинската големина е како што е наведено фото САМО за референца
Големина:
Width
is_customized:
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS
Тип На Производ:
хривнија за мажи

Најдобри предлози во категоријата