.

.

USTAR Кристали Круг Шарм Нараквици за жените Микро Отвори Кубни Циркони Сребрена боја прилагодлив Алка на синџирот на Хривнија femme

USTAR Кристали Круг Шарм Нараквици за жените Микро Отвори Кубни Циркони Сребрена боја прилагодлив Алка на синџирот на Хривнија

DEN 230.40
DEN 138.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет :
Ние обезбедуваме сомот торбичка за секој пакет. (Кога се во голема промоција на продажба, не вклучувајќи)
Ако ви треба убава кутија, треба да плаќаат екстра пари. Ве молиме кликнете на сликата подолу за да го купат.
На клиент Прашања и Одговори :
1.Како да се задржи следење со мојот парцела?
Можете да ги пратите пратката од вашата цел подетални информации.
2.Кога можам да ја прими стоката?
Тоа е различно време на испорака за различни земја.Генерално, тоа ќе потрае околу 10-45 дена.
3.Дали сте поддршка пад на превозот?
Yes (да).Ние може да испраќаат стока за вашите клиенти директно и нема да остави никакви нашите информации, ако сакате.
4.Дали имате трговија на големо цена?
Yes (да).Ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе им понуди дополнителни попусти за веледрогерија, врз основа на цел количество.
5.Ќе боја исчезнат или да се претвори мојот прст зелена?
Нема.Тоа е траен и Анти-исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
6.Дали постојат какви било царински давачки?
Царински давачки ќе биде за купувачите " сметка. Со цел да се избегне царинските давачки,ние ќе се прогласи за најниска цена, ако сакате.
7.Како да го направите ако стоката квалитет проблем?
Ве молиме контактирајте со нас прв пат.Ние мора да ви даде задоволително решение.
8.Како да се одржи на накит?
Ве молиме да ги исклучите кога миење или капење.И да се избегне гребење на површината на накит.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Бренд Име:
USTAR
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
USKB07140
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Синџир Тип:
Линк Синџир
хривнија должина:
Прилагодлива големина
Подарок за:
Девојка, Мајка, Сопруга, Ќерка
Повод:
Свадба, Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија

Најдобри предлози во категоријата