.

.

LOW0108LB Нова Мода Накит Ретро Магнет рачно изработени DIY Пријателство * Рок Стил Кожа Хривнија Прилагодливи Подарок Бесплатен Превозот

LOW0108LB Нова Мода Накит Ретро Магнет рачно изработени DIY Пријателство * Рок Стил Кожа Хривнија Прилагодливи Подарок Бесплатен

DEN 95.52
DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте На Нашата Продавница
ве молиме оставете порака за да нè ако dropshipping цел,
ние би сакале да се справи со сите наредби.
Вкупната Должина(вклучите тока) : 40cm + 1cm

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Магнет
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
ANSLOW
Функција:
Порака Потсетник
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Должина:
40cm
Материјал:
кожа
Функција:
накит
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
5R јаже, Верига
Должина:
40CM

Најдобри предлози во категоријата