.

.

рачно изработени акрилик хривнија црвено уроци мушка хривнија hamsa накит за жена

рачно изработени акрилик хривнија црвено уроци мушка хривнија hamsa накит за жена

DEN 110.40
DEN 94.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Информации :
рачно изработени акрилик хривнија црвено уроци мушка хривнија hamsa накит за жена
hamsa : 20*24mm
уроци : 8mm
Совршен подарок за Девојка, Жена, Сестра и Девојка. Оваа нараквица е 100% рачно изработени.
Лесно се прилагодува во големина, не се мачи кога капење или вршење на други секојдневни активности.
Големина на погоден за секого, благодарение на својот лизгачки јазли! Држете ја две јазол и се повлече во исто време ќе се стегне. Се повлече на еден мозок во исто време ќе се олабават.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
EY112
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Глина
Бренд Име:
среќа око
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
is_customized:
Yes
Должина:
adjustable

Најдобри предлози во категоријата