.

.

1pc DC-DC Конвертор 4.5-60V LM2596HV Прилагодливи Чекор Надолу Buck Напојување на Модулот

1pc DC-DC Конвертор 4.5-60V LM2596HV Прилагодливи Чекор Надолу Buck Напојување на Модулот

DEN 100.32
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
DC/DC Конвертори
Број На Модел На:
видете информации

Најдобри предлози во категоријата