.

.

2000W Чиста Синусна Бран Соларни Инверторот 12V 24V DC да 120V 220V AC Конвертор Моќ Инвертер Напојување Високо Напонски Трансформатор.

2000W Чиста Синусна Бран Соларни Инверторот 12V 24V DC да 120V 220V AC Конвертор Моќ Инвертер Напојување Високо Напонски Трансформатор.

DEN 13440.00
DEN 10618.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
360*205*90 MM
Фрекфенција:
50hz или 60hz
Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/AC Инвертори
Број На Модел На:
RBP-2000-LED
is_customized:
Yes
Тежина:
5.2KG
Излезна Струја:
зависи од напон
Излезна Моќност:
2000WATT-4000WATT
Енергија Тип:
Соларна Енергија, Батерија, Автомобил Енергија,Енергија Од Ветер
боја:
Црна
Ефикасност:
>90%
Тип Socket:
Целосна Тип
Пакување Тип:
Тетрапак Пакување
Школка Тип:
Железо Школка
Влезниот Напон Спектар:
10-15VDC или 21-30VDC или 42-60VDC или 100-120VDC
Инверторот Тип:
Исклучување Мрежа на AC DC Volatge Конвертор Трансформатор.
Излезниот Напон:
110VAC,120VAC,220VAC,230VAC,240VAC
Влезен Напон:
12VDC, 24VDC, 48VDC,72VDC, 96VDC, 110VDC

Најдобри предлози во категоријата