.

.

Бесплатен превозот на Жените од не ' рѓосувачки челик cubiuc zirconal Австриската Кристал свадба Накит Сетови Синџир Ѓердан+Обетки

Бесплатен превозот на Жените од не ' рѓосувачки челик cubiuc zirconal Австриската Кристал свадба Накит Сетови Синџир Ѓердан+Обетки

DEN 221.28
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки и ѓердани
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
накит сет
Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир должина:
45см
Стилот 1:
Жените накит сетови
Стил 2:
нерѓосувачки челик Поставува
Стилот 3:
Свадба Накит Сетови

Најдобри предлози во категоријата