.

.

U7 Бразлетна И Ѓердан Поставите Зголеми Златна Боја Мушка Синџирите За Накит Во Собата За Мажи/Жени Партија Додатоци Продажба S608

U7 Бразлетна И Ѓердан Поставите Зголеми Златна Боја Мушка Синџирите За Накит Во Собата За Мажи/Жени Партија Додатоци Продажба

DEN 786.24
DEN 393.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
U7
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
S608
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан ,1 Хривнија
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Должина На Ѓердан :
46cm/55cm/66cm
Ширина На Синџир:
0.5 cm
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок

Најдобри предлози во категоријата