.

.

KITEAL Висок Квалитет сребрена боја anklet за жените dragonfly хривнија на глуждот свадба декорација

KITEAL Висок Квалитет сребрена боја anklet за жените dragonfly хривнија на глуждот свадба декорација

DEN 95.52
DEN 91.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.
3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. да знаете повеќе за плаќање во aliexpress
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Пратката & Данок
1) Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на Дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
2) Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.com (промена # да @)
2).
__E-mail : Qingtian_jewelry#163.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.ние навистина треба вашата поддршка.com (промена # да @)
__Skype : Qingtian_jewelry#163. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ви благодариме!
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Се Однесуваат На Производите
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект,
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Контактирајте со нас
1).
2) Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме!
3).
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг!
Информации За Производот
БРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL Anklets Категорија : Anklets Материјал : , тежина : ~5g сертификат : никој Големина на :
Забелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различен
ве молиме да ги вистинските информации како стандард
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУ
производ информации Информации :
тежина : 5g
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако сте задоволни со нашите производи,pls не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации.
5) По send to post(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.

Кон својствата

Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Должина:
20 + 10 CM
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
KITEAL
Број На Модел На:
KITEAL059
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Трговија На Големо Промоции:
Ако купувате 2 парчиња,ќе авто 5% попуст

Најдобри предлози во категоријата