.

.

2 парчиња, изберете големина на 5-18mm Мода трговија на Големо Скок уво тунелот панк Занитвам Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач

2 парчиња, изберете големина на 5-18mm Мода трговија на Големо Скок уво тунелот панк Занитвам Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво

DEN 95.04
DEN 85.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 парчиња, изберете големина на 6-20mm Мода трговија на Големо СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА уво тунелот панк половината тапан Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач US$ 1.99 /многу
парчиња / многу
2 парчиња, изберете големина на 6-25мм Мода трговија на Големо око, уво тунелот панк Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач US$ 1.99 /многу
парчиња / многу
2 парчиња/број 4-16mm Јасно Циркон Нерѓосувачки Челик Завртка Одговара Месо Уво Тунели Приклучоци,Уво Мерачи за Полнење,Проширувач Носила US$ 1.99 /многу
парчиња / многу
1piece Просторни 3 D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha US$ 1.88 /парче

Кон својствата

Метална боја:
5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
s
Бренд Име:
SaYao
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри предлози во категоријата