.

.

1piece Просторни 3D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha

1piece Просторни 3D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг

DEN 104.64
DEN 94.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


цената е за едно парче, ако сакате 1 пар, ве молиме да се купи 2 парчиња,ви благодариме
испрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 18-48days да пристигнат.
САД$ 29.99 /многу
160 парчиња / многу
САД$ 29.99 /многу
160 парчиња / многу
САД$ 14.99 /многу
20 парчиња / многу
US$ 19.99 /многу
60 парчиња / многу
US$ 19.99 /многу
60 парчиња / многу
US$ 19.99 /многу
60 парчиња / многу
US$ 19.99 /многу
60 парчиња / многу
САД$ 32.98 /многу
140 парчиња / многу

Кон својствата

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SaYao
Накит Главен Материјал:
Акрилик
Пол:
Унисекс

Најдобри предлози во категоријата