.

.

Мешани Тибетската Сребрен Тон Момче Принцеза Девојка Ангел Шарм Мода Приврзоци Накит Diy Наоди Накит Одлуки m019

Мешани Тибетската Сребрен Тон Момче Принцеза Девојка Ангел Шарм Мода Приврзоци Накит Diy Наоди Накит Одлуки m019

DEN 61.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Доведе слободни Боја Како На Сликата Количини 10pcs Големина 10-35 MM Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
антички сребрен шарм
Бренд Име:
KJjewel
Шарм Тип:
Ангел
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри предлози во категоријата