.

.

WYSIWYG 4Pairs 24*21mm Антички Сребрена Боја Мајка И Ќерка Срце Облик Парчиња Мозаик Шарм

WYSIWYG 4Pairs 24*21mm Антички Сребрена Боја Мајка И Ќерка Срце Облик Парчиња Мозаик Шарм

DEN 57.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка


П : Може ли да се добие било попуст?
A : да, вие автоматски ќе добиете 20% попуст попуст ако купуваат повеќе од 10 многу (по стил).
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Нормално трае 15~35days. на сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
П : Што треба да направам ако пакетот не дојде?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и го испрати фотографија. Ние ќе ви одговори што побрзо и ние ќе го препрати или наплата за вас.

Кон својствата

Бренд Име:
WYSIWYG
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WYSIWYG
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Други

Најдобри предлози во категоријата