.

.

Мажите Накит Новина Пчела Форма Cufflinks Висок Квалитет Mens Свадба Младоженецот Партија Маица, Фустан Ракав Ткаенината Линкови,Бесплатен превозот

Мажите Накит Новина Пчела Форма Cufflinks Висок Квалитет Mens Свадба Младоженецот Партија Маица, Фустан Ракав Ткаенината Линкови,Бесплатен

DEN 383.52
DEN 337.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : Ретки Исклучителна Новина Пчела Форма Cufflinks Висок Квалитет на Мажите Свадба Младоженецот Партија Маица, Фустан Ракав Ткаенината Линкови,Бесплатен превозот
Обложено : Бела Челик
Категорија : Подарок Cufflinks, Класичен Cufflink,Мода Cufflinks,Бакар Cufflink,
Роденден Cufflink , Промоција cufflink Свадба Cufflink,Младоженецот Cufflink, Пчела Cufflink,Кристално Cufflink
Show Images (Прикажи Слики :

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
LEP5481
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
LEPTON
is_customized:
Yes
Материјал:
Кристално
Метал Тип:
Цинк Легура
Стил:
пчела cufflinks

Најдобри предлози во категоријата