.

.

1pair нови пристигнување плоштад Jw.org верски ткаенината линкови за mens ракав cufflink машки сина глеѓ

1pair нови пристигнување плоштад Jw.org верски ткаенината линкови за mens ракав cufflink машки сина глеѓ

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние, исто така, ја прифати прилагодено нарачки, се добредојдени да ни порака со вашите барања и Количина. За големи количини на големо, pls се чувствуваат слободни да ни се најде за попуст : ) Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. 3. Не кутија. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
CL030
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HigoRio
Метали Тип:
Дувачкиот
Стил:
манжетната линкови
Материјал:
Обичен Метал

Најдобри предлози во категоријата