.

.

JEXXI Полн Љубов Круг Фунта Сребрена Свадба Накит во Собата За Жените Африкански Кристал Синџир Ѓердан Pendent Обетки

JEXXI Полн Љубов Круг Фунта Сребрена Свадба Накит во Собата За Жените Африкански Кристал Синџир Ѓердан Pendent Обетки

DEN 223.20
DEN 147.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : Сребрен & Циркон Кристално
Количина : 1 Сет ( Ѓердан + Обетки )

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
T03301

Најдобри предлози во категоријата