.

.

1Pc Фитили Слон Нерѓосувачки Челик Кристал Папокот папокот Прстен Пирсинг на Тело Накит

1Pc Фитили Слон Нерѓосувачки Челик Кристал Папокот папокот Прстен Пирсинг на Тело Накит

DEN 47.52
DEN 45.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Dersign : Слон во Облик на Фитили Стомак Прстен *Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик v CZ Гем *Мерач : 14g ; Должина 10мм *Топка Големина : 5mm Врвот Топката, 8mm Дното Јасно CZ Камен *Метална Боја : Сребро. *Пакување : opp вреќа *Многу 1piece, изберете ја вашата боја *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 365days

Кон својствата

Метална боја:
Обичен Сребро.
Главниот Камен Боја:
Јасно Гем
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
33101
Мерач:
14g
Должина:
10mm
боја:
Сребро.
Pendant Големина:
19.5*15.5 mm
Топката Големина:
5mm+8мм

Најдобри предлози во категоријата