.

.

СЛАТКА БЕЛ 30pcs 21*34mm Легура накит поставување прибор вода капка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм D6160

СЛАТКА БЕЛ 30pcs 21*34mm Легура накит поставување прибор вода капка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм D6160

DEN 249.60
DEN 225.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

393 инчен 1 инч=2.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
копното. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Само треба на слики и примероци.
D6160
Објектот Количина
30 парчиња
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички злато Злато
Објектот Околу Големината 21*34mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
СЛАТКА БЕЛ 30pcs 21*34mm Легура накит поставување прибор вода капка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм D6160
Точка Бр.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
D6160
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Водена Капка Шарм
боја:
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички Злато, Антички бакар
Количина:
30pcs
Големина :
21*34mm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Една тежина :
3g
Palted:
Античкиот Бронза, Антички Сребрен, Антички Злато Позлатен
Објектот Форма:
Водена Капка Шарм
Објектот Useage:
diy изработка на накит
1:
водена капка pendant
2:
Diy вода капка Pendant Шарм

Најдобри предлози во категоријата