.

.

Шарени Глазура Летање Birdie Црвено-крунисан Кран Фламинго Метал Птица Brooch Иглички Фустан Јакна Pin Значка Подарок Накит

Шарени Глазура Летање Birdie Црвено-крунисан Кран Фламинго Метал Птица Brooch Иглички Фустан Јакна Pin Значка Подарок Накит

DEN 53.28
DEN 43.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Мис Zoe
Број На Модел На:
XZ436-XZ437
Пакет:
OPP пакет
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
експрес:
Цел>150 долари DHL Бесплатен превозот
фабрика:
Yes
Бесплатен превозот :
Цел>$5 со следење на број
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Методи На Продажба:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping

Најдобри предлози во категоријата