.

.

(1PCS) Мода Девојки Headwear Сјајна Коса Пеперутка Клипови Hairpin Barrette Жените Додатоци Headpiece Накит корејски Hairpin

(1PCS) Мода Девојки Headwear Сјајна Коса Пеперутка Клипови Hairpin Barrette Жените Додатоци Headpiece Накит корејски Hairpin

DEN 47.04
DEN 13.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[41117]
[xlmodel]-[custom]-[41117] најпопуларниот
Ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Бесплатен превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти.
Answer : ___________________________ Note : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи. Но тоа ќе се дојде до вас во рамките на 20-50days, ве молиме да не грижете се, ако не примат во 60 дена, ние ќе се препратат на стоки за вас, или за наплата тебе полн со пари! Ви благодариме!
Ако вашата цел да стигнат до $10 еднаш, ве молиме забелешка сакате да се регистрирате mail, ние ќе ја испрати на нив да ви се регистрирате преку пошта. Можете да ги пратите вашите производи на целиот пат.
Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
FS001
Бренд Име:
zhilie
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Тип:
Губење На Канџи

Најдобри предлози во категоријата