.

.

СЛАТКА БЕЛ 15pcs 31*45mm Легура накит поставување прибор елка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм D6156

СЛАТКА БЕЛ 15pcs 31*45mm Легура накит поставување прибор елка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм D6156

DEN 249.60
DEN 225.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.0 px;text-align : left;маргина : 0.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент,се гради напред"и принципот на "прв клиент",ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
копното.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpressverified адреса. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.0 px;text-align : left;маргина : 0.393 инчен 1 инч=2. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu,Жеџијанг,познат како "Стока Рај за Купувачи". Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.0 px;">
Да,ние го правиме. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendantfindings diy (ѓердан или нараквица,earring danglependant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Дали ви се брод на меѓународно ниво"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Дали ви се нудат пад на превозот"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
RELATEDPRODUCTS Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.0 px;text-align : left;маргина : 0.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави,Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.0 px;">
Да,ние го правиме. Во исто време,можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .0 px;text-align : left;маргина : 0.
СЛАТКА БЕЛ 15pcs 31*45mm Легура накит поставување прибор елка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм D6156
Точка Бр. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
D6156
Објектот Количина
15 компјутери
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички злато Злато
Објектот Околу Големината 31*45mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака,добредојдени да не контактирате. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
D6156
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
елката шарм
боја:
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички Злато, Антички бакар
Количина:
15pcs
Големина :
31*45mm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Една тежина :
3.8 г
Palted:
Античкиот Бронза, Антички Сребрен, Антички Злато Позлатен
Објектот Форма:
елката шарм
Објектот Useage:
diy изработка на накит
1:
Божиќ treePendant
2:
Diy елка Pendant Шарм

Најдобри предлози во категоријата