.

.

AMUMIU Византискиот Злато Синџир Ѓердан Нараквици Earring Сет За Мажи Жени 316L не ' Рѓосувачки Челик Мода Висок Квалитет Партија HZTZ113

AMUMIU Византискиот Злато Синџир Ѓердан Нараквици Earring Сет За Мажи Жени 316L не ' Рѓосувачки Челик Мода Висок Квалитет Партија

DEN 431.52
DEN 410.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


име на производ : Моден Синџир Ѓердан Хривнија Накит Поставите накит поставите тежина : 40.0 g/pc(приближно) бразлетна должина : 20cm,ѓердан должина : 50cm хривнија ширина : 8мм,ѓердан ширина : 8mm главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик камен : никој пакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за карти
PS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Синџир Ѓердан + 1 Синџир Хривнија +1 Пар Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMUMIU
Број На Модел На:
HZTZ113
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
Моден
боја:
Челик
должина на ѓердан:
50cm
хривнија должина:
20cm
Ширина:
8mm

Најдобри предлози во категоријата