.

.

WEVENI Метал Црна германски Овчар Куче Копче Синџир Копче Прстен Торба Шарм Новите Емајл Човек Автомобил Keychain Додатоци Накит За Жените

WEVENI Метал Црна германски Овчар Куче Копче Синџир Копче Прстен Торба Шарм Новите Емајл Човек Автомобил Keychain Додатоци Накит

DEN 348.96
DEN 227.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
WAK273
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WEVENI
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Multicolor,Сина,Розова,црна,Црвена,Зелена
Нето тежина:
18.6 g
Повод:
За Подароци,Патување.ект.
Подарок за:
Youeself,Куче љубовник,Пријател
Пад на превозот:
Понудата се откажат превозот услуга,подобра цена
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
Функција:
Торба шарм ,Клуч на носителот,Чанта декорација
Фабрика/Оригиналниот:
Yes
Pendant Големина:
40mm x 49mm

Најдобри предлози во категоријата