.

.

2 парчиња Црна Акрилна Еден Одблесокот Со О-Прстен Како Кристал Уво Приклучоци Месо Тунелот Проширувач Мерач Пирсинг Носилки

2 парчиња Црна Акрилна Еден Одблесокот Со О-Прстен Како Кристал Уво Приклучоци Месо Тунелот Проширувач Мерач Пирсинг Носилки

DEN 62.88
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис
*Бренд : Showlove
*Материјал : Акрилик
*Бруто Тежина : 17g
*Стил : Еден Одблесокот акрилик приклучок
*Големина : 6mm20mm Choosable
*Боја : како на сликата шоу
*Ова Многу вклучувајќи : 2 парчиња по поставување
*Гаранција : 12 месеци гаранција
*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачате
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд
Повратни информации
1. Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа;
2. Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3. Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.

Кон својствата

Метална боја:
6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, 14MM, 16MM, 18MM, 20MM
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
A16121905
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Акрилик
Материјал:
Акрилик
desgin:
Еден Одблесокот
боја:
Црна приклучоци со Природни Кристал Логото
Големина:
6mm--20mm Choosable
многу:
2 парчиња по поставување

Најдобри предлози во категоријата