.

.

G23titan Јасно Циркон Розово Злато Носот Studs за Жени Мажи Пирсинг на Тело Накит G23 Титаниум Обетки Прстени

G23titan Јасно Циркон Розово Злато Носот Studs за Жени Мажи Пирсинг на Тело Накит G23 Титаниум Обетки Прстени

DEN 120.00
DEN 95.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
G23titan
Број На Модел На:
PN5R
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Титаниум
Use1:
Обетки
Use2:
Носот Прстени
Материјал:
G23 Титаниум Обетки

Најдобри предлози во категоријата