.

.

10pcs/set Аниме Keychain Kinomoto Сакура CARDCAPTOR САКУРА Keruberosu Shaoran Pendant Keychain Keyrings Portachiavi llavero

10pcs/set Аниме Keychain Kinomoto Сакура CARDCAPTOR САКУРА Keruberosu Shaoran Pendant Keychain Keyrings Portachiavi llavero

DEN 623.52
DEN 505.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Kinomoto Cardcaptor Сакура Keychain Акција Фигури 100% Сосема Нов.
Големина врска : 5-8cm
Материјал : ПММА / Акрилни
Боја : Види на Сликата(сите се вистинска слика),тие се една страна печатење
uuse за keychain,торба pendant.Ова е добар подарок за вашите пријатели . децата или приватни колекции
Ретки објект на пазарот! ве молиме не пропуштајте!
Ве молиме имајте во предвид :
Клучни тока површина има слој на заштитна фолија. може да се искине.

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Функција:
Будилникот
Број На Модел На:
Kinomoto Cardcaptor Сакура
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
suti
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Компатибилност:
торба pendant
Функција:
Оска Моќ Hetalia
Обликотшема:
Kinomoto Cardcaptor Сакура
Употреба:
подарок,торба pendant
Анимација:
Една страна печатење

Најдобри предлози во категоријата