.

.

Doreenbeads Мода Се Мажи Брошеви Златна Боја Рамка Круг Очила Стил Голема Мали Димензии Личност Подарок Тренди Додатоци,1 Парче

Doreenbeads Мода Се Мажи Брошеви Златна Боја Рамка Круг Очила Стил Голема Мали Димензии Личност Подарок Тренди Додатоци,1 Парче

DEN 55.68
DEN 45.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на Мажите Продавница за Накит : -D
Ве молиме Преземете СТАН
Контакт
Можете да контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа .
Брод документот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Сите нарачки Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн. Плаќање од страна на Зачувам е безбедно. Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата. Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас.
- Откако Услуга
Ние не го прифати враќа или размена. Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот, ве молиме не двоумете се да контактирате!

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DoreenBeads
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AE103303 AE103304
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
очила

Најдобри предлози во категоријата