.

.

ЛИКА Мода Свадба Подарок Накит Поставите Злато Боја на водена Капка Форма Кристал Прилагодливи Обетки Ѓердан За Жените Накит Сетови

ЛИКА Мода Свадба Подарок Накит Поставите Злато Боја на водена Капка Форма Кристал Прилагодливи Обетки Ѓердан За Жените Накит

DEN 1247.04
DEN 873.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан, еден пар на studs.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Бренд Име:
ЛИКА
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
NS008
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Обликотшема:
Капка Вода
Големина:
30X8mm
боја:
Sterling silver позлатен,Вистински злато позлатен
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Пакет:
Исклучителен Подарок Кутија
Услуга:
Dropshipping

Најдобри предлози во категоријата