.

.

LJJAGLL Метални Легури 10pcs/многу Гроздобер Сребро Стебло Лист Пердув Крилја Сон Catcher Pendant Шарм За Diy Накит Одлуки DIY001

LJJAGLL Метални Легури 10pcs/многу Гроздобер Сребро Стебло Лист Пердув Крилја Сон Catcher Pendant Шарм За Diy Накит Одлуки DIY001

DEN 177.60
DEN 153.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Само треба на слики и примероци. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. DIY001 Објект Материјали Цинк легура Објект Количество 10pcs/многу Објект Попуст на Големо! Цел Повеќе Од 3 Делови= Добие Extra10% Попуст Објект Големина Приближно 27*65mm-28*60mm Објект Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички Злато Објект Форма сон catcher шарм шарм pendant Објект Useage Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица,
earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com UPS-от За 3-5 дена www.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.com Кина Пост Воздухот Околу 15-25 дена www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-5 дена www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.393 инчен 1 инч=2.com Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.com HKPOST Околу 15-20 дена www.com EMS Околу 5-7 дена www.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Мерка Конверзија 1cm=0.54 см
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .КЛИКНИ за ДА се ДОБИЕ LJJAGLL Метални Легури 10pcs/многу Гроздобер Сребро Стебло Лист Пердув Крилја Сон Catcher Pendant Шарм За Diy Накит Одлуки DIY001 Точка Бр. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
копното. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
diy001
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
LJJAGLL
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тежина:
4.5-5.8g
Бои:
Антички Сребрен Антички бронза Злато
Објектот Useage:
обетки хривнија ѓердан diy изработка на накит
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
квалитет:
10pcs/многу
Големина:
27*65mm 27*60mm
шарм тип:
сон catcher шарм pendant

Најдобри предлози во категоријата