.

.

ЛИКА Мода Вистински Бисер Индиски Свадба Накит Сетови За Жените Булчински Кристал Златна Боја Накит Додатоци Бисер NecklaceChoker

ЛИКА Мода Вистински Бисер Индиски Свадба Накит Сетови За Жените Булчински Кристал Златна Боја Накит Додатоци Бисер NecklaceChoker

DEN 1247.04
DEN 873.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан, еден пар на studs.
Пол:
Жените
Бренд Име:
ЛИКА
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
NS007
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Обликотшема:
Капка Вода
Повод:
Свадба
Големина:
29x19mm
боја:
злато ,сребро.
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Пакет:
Исклучителен Подарок Кутија
Услуга:
Dropshipping Хривнија

Најдобри предлози во категоријата