.

.

Промет на големо со 10pcs/многу Метал Сребро Позлата Глеѓ Црна Мачка Лебди Шарм За Живеење Стакло Лебди Lockets DIY Накит

Промет на големо со 10pcs/многу Метал Сребро Позлата Глеѓ Црна Мачка Лебди Шарм За Живеење Стакло Лебди Lockets DIY Накит

DEN 110.40
DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Број На Модел На:
S-01
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Музички
Тип Име:
лебдечки шарм
боја:
исто како слик
Големина:
about 7-10mm
Материјал:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Акции
Шарм Тип:
Моден
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Најдобри предлози во категоријата