.

.

MQCHUN DOTA2 Keychain Slark Skadi Сечилото Оружје Алуминиумски Копче со Синџир Dota 2 Keyring Автомобил Клуч на Носителот Копче Прстен Мажите Игра Накит -50

MQCHUN DOTA2 Keychain Slark Skadi Сечилото Оружје Алуминиумски Копче со Синџир Dota 2 Keyring Автомобил Клуч на Носителот Копче

DEN 95.04
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас. Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит. Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме. Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име Whn ќе купи пред бидејќи ова е Русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! За Капка-превозот Ние агент за објектите што ги испраќате до вашите клиенти,не постојат дополнителни трошоци,ќе ја заштитите вашата приватност и нема да обезбеди сите вредни фактура во пратката Ако ви треба брза испорака за вашите клиенти,можете да изберете e Packet. Се врати и Надоместоци За Повратни информации Драг пријател, 1. Ви благодариме за вашето внимание или плаќање на нашите предмети, ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички! Ви благодарам многу! 2. Ако сте незадоволни со вашата нарачка , ве молиме контактирајте со нас прво наместо на отворениот спор, така што можеме да го реши проблемот, за што навремено. Ви благодариме за вашата помош. Ви посакувам пријатен ден!

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
MQ
Бренд Име:
MQCHUN
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Компатибилност:
Никој
Функција:
моден накит

Најдобри предлози во категоријата