.

.

симпатична Trinket Злато-боја Кристал Желка Keychains Метал Автомобил Keyring Година Модата на Животните Желка Жените Чанта Клуч на Носителот

симпатична Trinket Злато-боја Кристал Желка Keychains Метал Автомобил Keyring Година Модата на Животните Желка Жените Чанта

DEN 159.36
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Шарм Trinket Злато-боја Кристал Желка Keychains Метал Автомобил Keyring 2016 Година Модата на Животните Желка Жените Чанта Клуч на Носителот
Опис :
Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.
Квалитет : со висок Квалитет
Количина : 1 buc
Големина : како на сликата
Материјал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.
Место : Кина
Answer : ___________________________ Note :
1. Обично Ние Ќе Испрати Стоката во Рок од 3 - 7 Дена со Брз и Сигурен Превозот Методи.
2. Ние ќе се Обидеме Најдобро да се Декларираат како "Подарок" со Помала Вредност, Но Ние Не сме Одговорни ако постои било тарифи.
3. Вашиот Среќен Шопинг Искуство и Пет ѕвездички Повратни информации е Многу Важна за Нас. Ве молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате ако Имате Било какви Прашања. Ние Ќе се Обидеме потрудиме да Ви Послужи.
4. За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, Спротивно, може да се
не ја прими стоката !!!

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Бренд Име:
LUBOV
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Позлатени Кристал Желка Keychains
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Име:
Шарм позлатени Кристал Желка Keychains
Место:
Кина Yiwu
Пакување:
OPP вреќа
Најдобри Роденденски Подарок за Божиќ:
Сопруга, Девојка, Мајка, Сестри
Повод:
Партија, Свадба, Секојдневно Носи Бижутерија
ОДГОВАРА ЗА:
Мода Девојки, Зрели Жени, Елегантни Дами

Најдобри предлози во категоријата