.

.

Светот на Резервоари за Повикување Синџир Медал на Raglan Игра Клучните Прстени Подарок Chaveiro Автомобил Keychain Накит Клуч на Носителот на Сувенири YS11603

Светот на Резервоари за Повикување Синџир Медал на Raglan Игра Клучните Прстени Подарок Chaveiro Автомобил Keychain Накит Клуч

DEN 124.80
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Pendant Големина : 5.0x4.5 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 30 g
Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас. Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит. Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме. Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е Русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! За Капка-превозот Ние агент за објектите што ги испраќате до вашите клиенти,не постојат дополнителни трошоци,ќе ја заштитите вашата приватност и нема да обезбеди сите вредни фактура во пратката Ако ви треба брза испорака за вашите клиенти,можете да изберете e Packet.

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
YS11603
Големина:
5x4.5cm
Тежина:
30 g

Најдобри предлози во категоријата