.

.

FYM Мона Лиза Шарени Кристал Прстен, Обетки се Зголеми Златна Боја Накит Сетови за Жените Multicolor Накит Поставите трговија на Големо

FYM Мона Лиза Шарени Кристал Прстен, Обетки се Зголеми Златна Боја Накит Сетови за Жените Multicolor Накит Поставите трговија

DEN 335.04
DEN 171.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Превозот Политика 1.Цел 2. Цел>$7, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet (на САД) за 7-45 дена испорака; 3.Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPS-от, FEDEX, DHL, ARAMEX. (за делот земји) за 3-10 дена за испорака.
Враќање/Поврат ***Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. ***За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации . ***Ви благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
FYM
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите',Жени,Унисекс
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Пар Обетки + 1 Прстен
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
JS0069
Материјал:
Кубен Циркони
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен

Најдобри предлози во категоријата