.

.

50PCS/Многу Титаниум Заробеништво Обрачот Мушка Прстени BCR Веѓа Tragus Носот Брадавица Прстен Бар CBR Носот Прстени Септумот Тело Пирсинг Накит

50PCS/Многу Титаниум Заробеништво Обрачот Мушка Прстени BCR Веѓа Tragus Носот Брадавица Прстен Бар CBR Носот Прстени Септумот

DEN 1176.96
DEN 1118.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Титаниум Заробеништво Обрачот Мушка Прстени BCR Веѓа Tragus Носот Брадавица Прстен Бар CBR Усни Тело Пирсинг Накит
Мерач : 16 G, 14 G
Големина на : 1.2*8+3 мм, 1.6*10+4 мм, 1.6*12+5 мм

Кон својствата

Метална боја:
16g 8мм 3мм, 14g 10мм 4mm, 14g 12mm 5mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SWANJO
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Број На Модел На:
11230001
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
Титаниум

Најдобри предлози во категоријата