.

.

ThreeGraces CZ Накит Благородна Дизајн 925 Sterling Silver Кралска Сина Кристал Камен Ѓердан Pendant Мода Комплети За Жени JS195

ThreeGraces CZ Накит Благородна Дизајн 925 Sterling Silver Кралска Сина Кристал Камен Ѓердан Pendant Мода Комплети За Жени JS195

DEN 831.36
DEN 416.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов
Стил : Мода 925 Sterling Silver Сет
Главниот Камен Материјал : Луксузни CZ
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Earring Големина : 2 cm
Ѓердан Должина : Околу 43 см
Прстени Големина : 6.7.8.9 ( Нормално, ние ќе испратиме 7#, ако сакате друга големина .ве молам оставете ме message : (порака : )
Three Graces CZ Накит Благородна Дизајн 925 Sterling Silver Кралска Сина Кристал Камен Ѓердан Pendant Мода Комплети За Жени JS195


Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JS195
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
еден пар earring , еден ѓердан, еден прстен
Повод:
Партија
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Камен Материјал:
Луксузна Кубни Циркони
Метал Тип:
сребро 925 накит
Главниот Камен Боја:
Кралска сина,Светло сина,Бела,Виолетова,Жолта,Црвена,зелена,Црна
Тип:
925 sterling silver сет
Повод:
Вечерна Забава / Секојдневно Се Облекуваат/ Танцување Партија/ Ангажман
earring големина:
2 cm
должина на ѓердан:
за 43cm
Подарок за:
Свадба Партија / Денот на Вљубените Подароци/ Роденденски подарок / Одмор Подарок
дизајн:
Дами Мода Накит Сетови
Стил:
Кралската, Гроздобер

Најдобри предлози во категоријата