.

.

Тренди-монистра Популарни Сребро Позлатен Зелена Aventurine Дрвото на Животот Pendant Dangle Обетки За Жените Мода Накит

Тренди-монистра Популарни Сребро Позлатен Зелена Aventurine Дрвото на Животот Pendant Dangle Обетки За Жените Мода Накит

DEN 175.20
DEN 140.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тренди-монистра Популарни Сребро Позлатен Зелена Aventurine Дрвото на Животот Pendant Dangle Обетки За Жените Мода Накит
Количина : 1 сет
Материјали : Камен
Големина на : (приближно) Pendant : 47 x47 mm
Обетки : (приближно) 28 X28 mm
Синџир Должина : (приближно) 19.68 инчен
Состојба : Нова
Тежина : ( приближно) 20 g /set
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Unbranded
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Никој
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
еден pendant,еден пар обетки
Обликотшема:
дрво
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри предлози во категоријата