.

.

Античкиот Метал Був Brooch Pin Кристал Кристал Птица Животинско Облека Додаток Гроздобер Накит За Подарок Година

Античкиот Метал Був Brooch Pin Кристал Кристал Птица Животинско Облека Додаток Гроздобер Накит За Подарок Година

DEN 105.12
DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZeroMoon
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
BH103

Најдобри предлози во категоријата