.

.

UDDEIN Мулти слој Ѓердан Гроздобер Макси Магнетни Clasps Нигериската Свадба Изјава Ѓердан Ѓердан Африкански Монистра, Накит Сетови

UDDEIN Мулти слој Ѓердан Гроздобер Макси Магнетни Clasps Нигериската Свадба Изјава Ѓердан Ѓердан Африкански Монистра, Накит

DEN 335.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Стил : мода накит, бохемски стил Материјал : животната средина цинк легура, чипка Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 neckalce, 1 пар обетки , OPP вреќа, паре картичка ,Стандарден Пакет

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
201607221
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Бренд Име:
UDDEIN
Материјал:
јаже
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата