.

.

TS237 микс на големо топла 2018 Нови Најпопуларните Жени Дама Девојки Ножици Форма Barrette Коса Клип Hairpin Коса Додатоци за Декорација

TS237 микс на големо топла 2018 Нови Најпопуларните Жени Дама Девојки Ножици Форма Barrette Коса Клип Hairpin Коса Додатоци

DEN 36.96
DEN 27.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Цел (бесплатен превозот) од кина пост обичен мал пакет плус / 4 PX Сингапур Пост НП Про но цел не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад) Цел > = $150 (бесплатен превозот) со DHL / EMS Испратите Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days). Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС. превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас). За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака. Контакт со нас на : Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во Рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Повратни информации : Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни. Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го Задржи ви даваат одлична услуга тука.

Кон својствата

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Глина
Стил:
Класичен
Тип:
Barrettes
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
TS237
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
flowery оган

Најдобри предлози во категоријата