.

.

MILESI Неколку Метални Автомобил Форма Копче синџир LED Светло Keychain Љубовник Housekeeper Клуч на Носителот Божиќ Шарм pendant K0196

MILESI Неколку Метални Автомобил Форма Копче синџир LED Светло Keychain Љубовник Housekeeper Клуч на Носителот Божиќ Шарм pendant

DEN 671.52
DEN 544.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол,Црна Цинк Позлатен
Бренд Име:
Milesi
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Број На Модел На:
K0196
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
светлина
светлина:
LED
Рака материјал:
СТП Кожа
дизајн:
Orginal
квалитет:
носат-отпор / не е лесно да исчезнат
Пакет:
Кутија
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри предлози во категоријата