.

.

Пар УВ Акрилик Голема Голема Големина Гигант Пролет Оптоварување Заробеништво Мушка Прстен Уво Тунелот Plug Проширувач Guauge Пирсинг на Тело Накит Earring

Пар УВ Акрилик Голема Голема Големина Гигант Пролет Оптоварување Заробеништво Мушка Прстен Уво Тунелот Plug Проширувач Guauge

DEN 39.84
DEN 24.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис
*Бренд : БЛАТО
*Материјал : УВ Акрилик
*Бруто Тежина : 15g
*Мерач : Choosable
*Внатрешен Дијаметар : Како фотографија
*Пакување : opp кеси
*Многу вклучувајќи : 2 Парчиња во иста боја и големина
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас
*За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Кон својствата

Метална боја:
0g 8мм, 2g 6mm, 4g 5mm, 6g 4mm, 8g 3мм, 12g 2mm
Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Портокалова, Јасно, Мулти
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FK198112010430-5
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри предлози во категоријата