.

.

Гроздобер Сребро Бронза Копчиња Pendant Diy Копче Шарм Антички Легура Накит Наоѓање Свадба Подарок 75x25mm 10pcs T599

Гроздобер Сребро Бронза Копчиња Pendant Diy Копче Шарм Антички Легура Накит Наоѓање Свадба Подарок 75x25mm 10pcs T599

DEN 187.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Гроздобер Сребро Бронза Копчиња Pendant Diy Копче Шарм Антички Легура Накит Наоѓање Свадба Подарок
производ ID : T599
Големина : 75x25mm
тежина : 5.2 грам по Парче
количина : ќе добиете 10pcs на оваа објекти во листа цена
боја : бронза и Сребро(како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/ парична Казна Накит set /Diy Шарм Занаети/Накит Одлуки/Свадба Подарок / Ѓердан&Pendant / шарм додатоци
САД $ 3.60 /многу US $ 3.20 /многу US $ 4.20 /многу US $ 4.60 /многу US $ 3.90 /многу US $ 6.20 /многу US $ 5.20 /многу US $ 3.30 /многу
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени. САД $ 3.60 /многу US $ 7.80 /многу US $ 6.60 /многу US $ 6.80 /многу US $ 7.20 /многу US $ 5.20 /многу US $ 4.30 /многу US $ 9.80 /многу

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Бронза Тибетската Сребро Клучеви
Бренд Име:
goinhot
Шарм Тип:
diy копче
Стил:
Копчињата Шарм
боја:
Античкиот Бронза Тибетската Сребро.
Користење на:
метал приврзоци
Нови:
моден накит
Материјал:
Цинк Легура
Продавачот:
Накит добавувачи
ретро:
античкиот гроздобер
свадба подарок:
клучни pendant
изработка на накит:
свадба подарок
Легура:
гроздобер клучеви

Најдобри предлози во категоријата