.

.

18pcs микс 9 стилови елоксирани црна боја хируршки челик тело пирсинг накит веѓа усна labret јазик кружни прстен barbell

18pcs микс 9 стилови елоксирани црна боја хируршки челик тело пирсинг накит веѓа усна labret јазик кружни прстен barbell

DEN 302.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем . Ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате во една недела по примање стока,ние сме сигурни дека ќе го добиете најдоброто решение иако нашата комуникација.
Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА Ако не ги задоволи стоката, ве молиме љубезно ни помогне да го напушти позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ако голема количина, ве молиме контактирајте со нас со trademanager или е-маил, ние ќе ви даде повеќе конкурентна цена! ПРАТКАТА Што би можело да се прифати DHL,UPS-от,EMS,ТНТ,FEDEX,Нормално ние ги испратите на Кина пост mail како и начинот на нашиот бесплатен превозот,тоа ќе потрае 15-28 дена да пристигнат,за бразил,руски тоа ќе потрае еден месец или подолго , се надевам дека ќе можат да го разберат.ако кој било проблем откако ќе добијат парцели, ве молиме да не даде лош повратни информации пред да се поврзеш со продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас!
Пол : жени,мажи,љубовникот,унисекс Материјал : не ' рѓосувачки челик, акрилна Боја : комбинација од бои, како слика Бисер Боја : нема бисер Големина : Види подолу детали слика Превозот : слободен од кина пост воздух mail,слободни страна на курирската служба DHL до us$300 Пакување : микс случаен стилови 18pcs
Ние сме веледрогерија, на сите различни модни накит, со добра цена и квалитет, вклучително и криви веѓа прстен, носот studs и прстени,јазикот прстени,уво gagues/приклучоци/tapers,брадавица прстени,различни видови на обетки,белегзии,рачни часовници,итн.
Pls забелешка :
Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад . ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно
Ако вашата цел износ повеќе од $300 ,слободно се изразуваат како Aramex,EMS,DHL,FEDEX,итн. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ако имате било какви прашања ве молиме НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА COTNACT НАС. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T, Western union,Money gram и др. Кога ќе го видите вашиот плаќање, Ние ќе ви ја испратиме стоката од 2-3 дена! Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.И секогаш се сеќавам, send message (испрати порака до нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba.
превозот времето е 10 - 60 дена зависи од различни земји. Не име и презиме, ние ќе одбие да испратите стоки надвор! ви благодариме!
Било голема количина, ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие подобра цена и брза испорака начин!
Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
HKLPBJ2016030302
Бренд Име:
Kathline
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата