.

.

ТОП Дизајнер Натам.зен Принцеза Круна Hairbands Деца За Девојките Најдобри Роденденски Подарок Деца Коса Клип Магично Стапче Поставува Накит XRN15

ТОП Дизајнер Натам.зен Принцеза Круна Hairbands Деца За Девојките Најдобри Роденденски Подарок Деца Коса Клип Магично Стапче

DEN 175.20
DEN 133.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Бесплатен превозот преку Продавачот метод,вие ќе ги пратите на вашиот пакет од страна на www.17track.net. Или можете да разговарате со нас,ние ќе песна за тебе!!!
Детали За Производот :
ТОП Дизајнер Натам.зен Принцеза Круна Hairbands Деца За Девојките Најдобри Роденденски Подарок Деца Коса Клип Магично Стапче Поставува Накит XRN15
Стил : Натам.зен Круна Hairbands+Магично Стапче
Материјал : Нови PP+Кристал
Тежина : 45g/кутија
Одговара возраст : 3-18years стари
Пакување : Opp вреќа

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Тип:
Hairbands
Стил:
Класичен
Материјал:
Пластични
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
XRN15
Метали Тип:
Никој
Накит Поставите Стил:
Од таб.зен Круна Hairbands+Магично Стапче
Материјал:
Нови PP+Кристал
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција итн,

Најдобри предлози во категоријата