.

.

10 Парчиња Елоксирани Кружни Barbell Потковица Пирсинг CBB Септумот Усна Labret Веѓа Носот Прстен Брадавица Пирсинг на Тело Накит 16g

10 Парчиња Елоксирани Кружни Barbell Потковица Пирсинг CBB Септумот Усна Labret Веѓа Носот Прстен Брадавица Пирсинг на Тело

DEN 95.52
DEN 85.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис
*Бренд : БЛАТО
*Материјал : Челик
*Бруто Тежина : 20g
*Мерач : 16g/1.2 mm
*Топка Големина : 3мм
*Внатрешен Дијаметар : Choosable(6mm,8mm,10мм,12mm)
*Боја : Избрани 10 бои
*Пакување : opp кеси
*Многу Вклучувајќи : 1pc секоја боја, вкупно 10pcs
Детали Шоу
ЗАБЕЛЕШКА
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас
*За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Кон својствата

Метална боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FK150820-6
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит

Најдобри предлози во категоријата