.

.

Симпатична Животно Жаба Brooch Мешана Боја Кристал Инсекти Brooch Мажите и Жените Мода Накит Добар Дар Партија Стапови Накит

Симпатична Животно Жаба Brooch Мешана Боја Кристал Инсекти Brooch Мажите и Жените Мода Накит Добар Дар Партија Стапови Накит

DEN 335.52
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


големина : 45mm/1.7"X30mm/1.1" Тежина : 15g/парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
00013
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Lucite
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
стапови накит
Брошеви Тип:
Брошеви
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри предлози во категоријата