.

.

U7 Трендовски Кристал Anklet Хривнија На Една Нога Нога Накит Кристал Цвет Anklet Нараквици За Жените A323

U7 Трендовски Кристал Anklet Хривнија На Една Нога Нога Накит Кристал Цвет Anklet Нараквици За Жените A323

DEN 559.68
DEN 280.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нога Накит Нов луксузен Хривнија На Ногата Ако сакате да купите друга стил Anklet Нараквица ,ве молиме кликнете на следнава слика :

Кон својствата

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
U7
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Должина:
22cm+5CM(9+2inch)
Број На Модел На:
a323
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Месинг
Без Никел:
Yes
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Најдобри предлози во категоријата