.

.

Тренди Елитното Кристал Голема Брошеви Pin Брошеви Додатоци За Жени Марами Corsage Shawls И Џемпер

Тренди Елитното Кристал Голема Брошеви Pin Брошеви Додатоци За Жени Марами Corsage Shawls И Џемпер

DEN 143.04
DEN 100.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


големина : 70mm/2.7"X18mm/0.7" Тежина : 5g/парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
00033
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Бренд Име:
стапови накит
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
Стакло / бисер

Најдобри предлози во категоријата